Re: Re: Re: RPP

Michal Husár | 06.03.2020
Ahoj Miro,koukal jsem znovu na tu fotku,snad ji máš taky,tak si myslím, že stojíš vedle mě.Prede mnou je Pepa Hoznedr a ten brejlatej je Kremláček.Vedle Leipnera v LEvo na jméno si nevzpomenu,ale vím, že jsem s ním měl nějakej konflikt.V PŠce jsem se blbec nechal nachytat na nábor do Příbrami,kde potřebovali vel.druzstev do přijímače.Po přijímači že dostaneme osobaky a budem jezdit na vel.zapadniho voj.okruhu.Nakonec s toho byli dva přijímače 68 a pak na jaře 69.V Brdech na Valdeku (zřícenina hradu)Po vojně jsem se vrátil do škodovky v Rotavě (u Kraslic),tam jsem byl necelej rok.Pak jsem porůznu hledal nějakej dzob, až jsem nakonec skončil v Kraslicích v ,,Krajce,,-textil výroba krajek a plyšu nejdřív jako údržbář,pak jako seřizovač.1974 jsem se oženil.1994 tady Němci postavili novov halu-tkalcovnu,tam jsme přešli a byl jsem tam až do 2008,ti co jsme měli před důchodem jsme dostali výpovědi.(skurvena kapitalistická globalizace)Tak jsem na konec šel o 9 měsíců dřív do důchodu.Máme dva kluky a teď zatím dvě vnoučata.Starši ten dělá ve strojírně,,Kukal-Uhlir,,ten mladší je zatím svobodnej, už 10 let dělá ve Stuttgartu u firmy mercedes jako D.ing ve vývoji.Po vejšce byl 3 roky v Americe na vývoji hybridů.Jinak zdraví přiměřeně věku, zatím to jde.Tak se zatím měj a ozvi se.Michal

Přidat nový příspěvek

Kontakt

e-mail : kovar.milan@email.cz mobil : 728142590